CZ | EN

Detailed Legal Excellence

Detail Legal Excellence
Kariéra SALAJKA & PARTNERS

Kariéra

SALAJKA & PARTNERS se neustále zajímá o bystré, vzdělané a talentované týmové hráče. Jejich výjimečné vědomosti, zkušenosti a osobnostní vlastnosti jsou klíčem k poskytování špičkových služeb, a tím k naplnění očekávání našich klientů. K dosažení jejich spokojenosti vyžadujeme od našich partnerů, právníků a dalších kolegů, aby ve svých oborech patřili k těm nejlepším.

Pokud sdílíte stejnou filozofii a jste odhodláni přidat se k nám, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce na recruitment@salajkapartners.com.

25. 2. 2019

Obezřetnost jako nástroj obrany při obvinění z podvodu na DPH

Při obvinění podnikatele ze zapojení do podvodného řetězce, sloužícího k podvodu na DPH, dochází k nepřiznání nároku na odpočet této daně, což může mít pro podnikatele fatální následky. S ohledem na aktuální judikaturu českých a evropských soudů doporučujeme přijmout vhodná opatření, kterými podnikatel zajistí a prokáže maximální obezřetnost při každé obchodní transakci.

30. 4. 2018

Změna adresy pražské kanceláře

Dovolujeme si Vám oznámit, že od 01.05.2018 bude pražská kancelář SALAJKA & PARTNERS umístěna v nových prostorách, a to na adrese Hlubočepská 1156/38b, PSČ 152 00 Praha 5.